12.2.2018 - 11.5.2018 - Výuka v letním semestru 2017/2018

29.3.2018 - Děkanský den

18.4.2018 - Rektorský den

Doplňující volby do kolejní rady

Doplňující volby do kolejní rady.

Jsi student a bydlíš na Jarově I.? Máš nápad jak zlepšit studentský život na kolejích a chuť jej realizovat? Pokud ano, neváhej a přihlas se do kolejní rady.

Kandidovat do kolejní rady může ten, kdo je studentem ubytovaným na koleji, do jejíž kolejní rady kandiduje, a odevzdá řádným způsobem přihlášku. Přihláška do voleb musí být odevzdána nejpozději do neděle 8.11. do 20:00, a to na e-mail kr-jarov1@vse.cz.

Kandidátní listina bude zveřejněna nejpozději 72 hodin (tedy do soboty 11. 11. 2015 do 20:00) před začátkem voleb na nástěnce Kolejní rady a na webových stránkách koleje.

Členství v kolejní radě neznamená pouze povinnosti, ale také určité výhody. Člen kolejní rady má možnost podílet se na chodu kolejí, spolurozhodovat o dění, pro aktivnější členy je tu dokonce možnost univerzitního stipendia.

Přihláška musí obsahovat:

Kontakt (telefonní číslo a e-mail)

Blok koleje a číslo pokoje

Fakultu a ročník studia

Fotografii

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Vaše KR